ATNAUJINTA! Kviečiame į mokymus „Gabių mokinių ugdymo tendencijos“

Tarptautinė Lietuvos ir Izraelio gabių vaikų ugdymo programa „Gifted“ ir Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademija vasario 28 – kovo 2 d. Kaune, V. Putvinskio g. 23, rengia mokymus „Gabių mokinių ugdymo tendencijos“.

Mokymus ves Izraelio Haifos universiteto Švietimo fakulteto dekanė, matematikos ir gabių vaikų ugdymo profesorė dr. Roza Leikin ir Haifos universiteto Specialiojo ugdymo ir Mokymosi sutrikimų katedrų profesorius dr. Mark Leikin.

Pirmosios mokymų dienos tema – Gabumas ir aukštas intelektinis potencialas: modeliai, apibrėžimai ir paradigmos. Mokymų dalyviams bus pristatyti pagrindiniai gabumų modeliai ir į šiuos modelius įtrauktos gabių mokinių savybės. Vyks kūrybinės veiklos intelektinio potencialo realizavimui.

Antroji diena skirta kūrybiškumui, kaip vienam iš pagrindinių gabumo savybių ir pagrindinių XXI amžiaus įgūdžių. Bus pristatyti ir aptariami skirtingi kūrybiškumo metodai ir jų vaidmuo nustatant gabumus, kalbama apie biologinį kūrybiškumo pagrindą. Dalyviai bus kviečiami į seminarą, kuriame bus demonstruojamos kūrybiškumo ugdymo ir vertinimo priemonės.

Mokymus užbaigs tema – Dvigubas išskirtinumas (2E mokiniai) – kas jie? Ar gali būti gabūs mokiniai iš specialiųjų poreikių grupių? Dalyviai bus supažindinti su dvigubo išskirtinumo sąvoka ir pagrindinėmis savybėmis, kurios prisideda prie dvigubo išskirtinumo. Taip pat bus aptariama, kaip gabūs mokytojai turi mokyti gabius mokinius. Planuojama aptarti mokytojų žinias ir įgūdžius, būtinus gabių mokinių ugdymui.

Nepraleiskite unikalios galimybės!

Mokymų programa