Mokytoja G.Akucevičienė respublikinėje konferencijoje dalinosi patirtimi

Šiandien, kovo 23 dieną, Vilniuje vyko Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos mokslininkų organizuota mokslinė-praktinė respublikinė konferencija „Pradinis ugdymas XXI amžiuje: nuo teorinių prielaidų link gerosios patirties“, kurios metu diskutuota apie tyrimais grindžiamo pradinio ugdymo turinį įvairių dalykų kontekste. Daug dėmesio buvo skiriama skiriama kompetencijomis grįstam mokymuisi pradinėse klasėse.

Kokie iššūkiai kyla dirbant su gabiais vaikais ir kokios atsiveria galimybės, pristatė VDU ŠA gabių vaikų ugdymo centro Vilniuje mokytoja Gintarė Akucevičienė. Mokytoja pasakojo apie gabių vaikų atpažinimą, apie metodus, tinkamus darbui su gabiais mokiniais, atsakė į klausytojų klausimus.