Prasideda atranka mokytis GIFTED centre nuo 2024 m. rugsėjo mėn.

Gabių vaikų ugdymo centras GIFTED pradeda atranką ir kviečia registruoti 4-18 metų vaikus ir jaunuolius, norinčius nuo rugsėjo mėnesio lankyti užsiėmimus!

Registracija čia 4-7 metų vaikams

Registracija čia 8-18 metų vaikams, jaunuoliams

Rugsėjį centras pradės penktąjį veiklos sezoną. Kaip sako centro vadovė Dileta Tindžiulienė, „laimingas tas, kuris daro tai, kas, jo manymu, yra prasminga. Mes jaučiamės labai laimingi, nes tikime, kad darome labai prasmingą ir reikalingą darbą. Kartais pavargstame būti ledlaužiais, bet kai pamatai tų vaikų akis, visas nuovargis išnyksta.”

Vytauto Didžiojo universitete vykdoma „Gifted“ programa remiasi pasaulinio mastu pripažinto Izraelio Ron Vardi centro, ugdančio talentingus vaikus, modeliu. Izraelyje programa veikia jau 35 metus. Moksleiviai „Gifted“ programoje gali ugdyti savo STEAM (biologijos, fizikos, chemijos, matematikos, informatikos), meno, literatūros,  istorijos, psichologijos, savęs pažinimo, filosofijos, verslumo ir kitus gebėjimus, taip pat atkaklumo, kūrybingumo, kritinio mąstymo, analitinius ir komunikacinius įgūdžius.