Psichologė A. Blandė apie pasiruošimą pirmai klasei: namų darbai vaikams ir tėvams

Kovo 3 d., ketvirtadienį, 18.30 val. VDU Švietimo akademijos Tarptautinė programa „Gifted“ organizuoja asmenybės ugdymo psichologės Astos Blandės virtualią paskaitą „Ruošiamės pirmai klasei: namų darbai vaikams ir tėvams“.

Paskaita – nemokama.

Asmenybės ugdymo psichologė Asta Blandė – dviejų vaikų mama, įvairių praktinių mokymų lektorė bei knygų tėvams ir pedagogams autorė, siekianti psichologijos mokslo žiniomis motyvuoti save ir klausytojus pokyčiams.

Artėjant pavasariui, pastebimi pokyčiai ne tik gamtoje, bet ir vaikų gyvenimuose. Ypatingai tų, kurie rugsėjo mėnesį planuoja atverti mokyklos duris ir susipažinti su kiek kitokia nei iki šiol rutina. Pasikeitimų metu, natūralu, kad kyla įvairių klausimų apie kriterijus, renkant(is) mokyklą, bendravimo gaires su vaiku, įvairias adaptacijos puses ir kitus momentus, kuriuos verta atidžiai stebėti.

Šis susitikimas – tai galimybė visiems kartu dalintis klausimais ir gauti atsakymus bei numatyti žingsnius, kurie padėtų drąsiau tiek vaikui, tiek šeimai įsilieti į mokyklos bendruomenę.

Registracija: https://bit.ly/3Bmklqt